Ciemna strona – Tarryn Fisher

29133300_2055725034455605_8606070943044861952_n.jpgSiemka!
Do przeczytania Ciemnej Strony Terryn Fisher zabierałam się już od dawna, ale jakoś nie mogłam zdobyć egzemplarza. Ot, w żadnej bibliotece jej nie było, a kasy na zakup kolejnych książek nie było. W końcu jednak udało mi się ją dostać, jednak i tak swoje na półce odleżała. Aż przyszedł na nią czas! A jak już przyszedł to okazało się, że jest naprawdę dobra!

W swoje 33cie urodziny Senna budzi się w tajemniczym pokoju. Kilka chwil później dociera do niej, że została porwana. Nie wie gdzie jest i jak się wydostać. Co gorsza nie wie, gdzie jest jej porywacz i czego od niej chce. Gdy udaje się jej wydostać z pokoju okazuje sie, że jej koszmar dopiero się zaczyna. Drogą do wyjścia z pułapki okazuje się jej przeszłość i jej mroczne tajemnice.

Razem z Senną w domu, jak zauważa z przerażeniem, zamknięty został Isaac – znany jej chirurg onkolog. On też nie ma pojęcia jak się ta znalazł, a żadne z nich nie pamięta momentu porwania. Zauważa on jednak inną mrożącą krew w żyłach. Otóż bohaterowie zostali zamknięci w domu z zapasem prądu i jedzenia. Z domu, z którego nie potrafią się wydostać. Czy ktoś zostawił ich na pewną śmierć? Czy uda im się wydostać? Czy staną się nowym Adamem i Ewą? Czy w ogóle mają do czego wracać?

Fisher ponownie pokazała, że jej styl jest naprawdę dobry, a pomysły na fabułę nigdy się jej nie kończą. Książkę czyta sie dobrze, dialogi nie są sztuczne, a opisany nie za mocno rozbudowane. Podzielona jest na 3 rozdziały, z czego środkowy był czymś na kształt retrospekcji. Jednak zdecydowanie nie był nudny!

Książka wciąga i mogę polecić ją Wam, jako przyjemną lekturę, poruszającą może nie najłatwiejsze tematy, ale wartą przeczytania!

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s